Sarpsborg Mynthandel A/S | AUCTION | Klikk på objektets pris for å by 16/09-2024 20:59 |
Postfriske frimerker NK 666-669 Tønsberg 1100 år - Årlige storting i 100 år: Nedtelling starter om 24 dager, 2 timer, 15 minutter og 22 sekunder (2024-10-10 23:15:00)) | |||
983135 | Postfriske frimerker NK 666-669 Tønsberg 1100 år - Årlige storting i 100 år Kjøp nå for kr. 20,- | kr. 10,- |