Sarpsborg
Mynthandel A/S
AUCTIONKlikk på objektets pris for å by
28/11-2021 13:34
Postfriske frimerker NK 660-665 Vitenskapsmenn - Fysisk fostring: Nedtelling starter om 14 dager, 7 timer, 25 minutter og 18 sekunder (2021-12-12 21:00:00))
Obj.BeskrivelseSiste bud
780459Postfriske frimerker NK 660-665 Vitenskapsmenn - Fysisk fostring kr. 35,-

[ Hjelp | Objekter | Status total | Status denne auksjon | Auksjoner | Avsluttede auksjoner | Hjemmeside ]

Denne auksjonen startet 2021-10-25 16:47:49.
Det har totalt vært 5 bud på denne auksjonen, hvorav 0 i dag.